Mediprime Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Mediprime Company 2019 yılında sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Kuruluş aşamasında yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, hematoloji/aferez, ekstrakorporeyal tedaviler, yara bakımı ve yoğun bakım sarf malzemeleri pazarında yer almıştır.  Genç ve dinamik yapısı sayesinde bu alanlarla sınırlı kalmayıp portföyünü genişletmeyi hedeflemektedir.

Pazar portföyüne B.Braun, BD, Infomed, Medica ve Penguin gibi markaları çok kısa sürede ekleyebilmiştir. Etik kuralları birinci önceliğine koyan Mediprime Company, sadece satış odaklı değil aynı zamanda akademik ve bilimsel odaklı çalışmaları destekleyen bir firmadır. Üretici talep ettiği takdirde akademik çalışmaları destekleyecek altyapıya da sahiptir.

7/24 prensibi ile çalışan teknik destek ve servis altyapısı mevcuttur.

Satış ve satış sonrası hizmet uygulamalarında mükemmelliği sağlayan firmamız, ISO 9001 kalite standartlarında hizmet verdiği uluslararası kalite kuruluşu tarafından belgelendirilmiş ve sürekli denetime tabi tutulmaktadır.

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız ürünler CE belgeli, FDA onaylı ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Firmamız tüm dünyada medikal klinik çalışmaları ve fuarları yakından takip ederek yeni tedavi yöntemlerini en iyi şekilde tüm insanların hizmetine sunmayı ilke edinmiştir. Tüm saygın organizasyon ve kongrelere katılmaya çalışıyoruz.

Mediprime Company, güçlü ekip ve finansal altyapısı sayesinde güvenilir üreticilerle uzun dönem işbirliklerini hedeflemektedir.