Paslanmaz Hastane Ekipmanları

DOLAPLAR

Alet ve İlaç Dolabı

MODEL ER-1001 / ER-1002

Ameliyathane ve müdahale odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dolap AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üst kısım cam kapaklı ve kilitlidir. Alt kısımında iki çekmece ve 1 adet kilitlenebilir dolap bulunmaktadır. Çekmece sisteminde kullanılan teleskopik ray sistemi ile çekmece tamamen temizlenebilmesi için yerinden sökülüp çıkartılabilir özelliktedir. Dolabın yüksekliğini ve terazisini ayarlamayla yarayan 4 adet ayak bulunmaktadır. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Camlı Ameliyathane Dolabı

MODEL ER-1025 / ER-1026

Ameliyathane ve müdahale odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dolap AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Dolapta 3 adet rafla bölünmüş 4 adet istifleme alanı mevcuttur. Dolabın kapaklarında anahtarlı kilit sistemi bulunmaktadır. Dolap içindeki malzemelerin görülebilmesi için kapaklar boydan boya camla kaplanmıştır. Dolabın yüksekliğini ve terazisini ayarlamayla yarayan 4 adet ayak bulunmaktadır. Paslanmaz ve birinci kalite ayaklar kullanılmıştır. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Hijyen Dolabı

MODEL ER-1250 / ER-1253

Ameliyathane ve müdahale odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dolap AISI 304 Kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Galoş, bone ve maskenin ayrı ayrı koyulabilmesi için 3 bölmesi vardır. Talep üzerine bir üst raf daha eklenerek altı malzeme koyacak şekilde de imal edilebilir. Bölme çevre saclarının el kesmemesi için keskin yüzeyler fitillerle kaplanmıştır. Dolap kapağında birici sınıf paslanmaz kulp kullanılmıştır. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

ARABALAR

Pansuman Arabası

MODEL ER-1051 / ER-1053

Araba pansuman işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Araba AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üst tablanın üzerinde serum şişe tutucuları vardır. Pansuman arabası 5 adet çekmeceye sahiptir. Çekmece sisteminde kullanılan teleskopik ray sistemi ile çekmece tamamen açılabilmekte ve temizlenebilmesi için yerinde sökülüp çıkartılabilir özelliktedir. İstenildiğinde sökülebilen 12 lt hacimli çöp kovası bulunur. Arabanın yanında bulunan küvet kullanılmadığı durumlarda üst tablanın altına sokularak arabanın hacminin küçülmesini sağlar. Arabada 4 adet 3600 dönen teker bulunmaktadır. Arabanın istendiğinde sabitlenebilmesi için 2 tekerinde fren sistemi mevcuttur. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Pansuman Arabası – Dolaplı

MODEL ER-1054 / ER-1055

Araba pansuman işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Araba AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üst tablanın üzerinde serum şişe tutucuları vardır. Pansuman arabası 3 adet çekmeceye ve 2 adet dolaba sahiptir. Çekmece sisteminde kullanılan teleskopik ray sistemi ile çekmece tamamen açılabilmekte ve temizlenebilmesi için yerinden sökülüp çıkartılabilir özelliktedir. İstenildiğinde sökülebilen 12 lt hacimli çöp kovası bulunur. Arabanın yanında bulunan küvet kullanılmadığı durumlarda üst tabla altına sokulabilir ve hacim küçültülür. İkisi sabitlenebilir 4 adet 3600 dönen tekerlek mevcuttur. Arabanın istendiğinde sabitlenebilmesi için 2 tekerinde fren sistemi mevcuttur. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

İlaç ve Malzeme Arabası

MODEL ER-1225 / ER-1128

Ameliyathane ve tüm hijyenik bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Araba AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullanıcı tarafı hariç diğer yüzeylerde malzeme düşmesini önlemek için bariyer bulunmaktadır. 6 adet çekmece ve 1 adet dolap kısmı bulunmaktadır. Çekmece sisteminde kullanılan teleskopik ray sistemi ile çekmece tamamen açılabilmekte ve temizlenebilmesi için yerinden sökülüp çıkartılabilir özelliktedir. Dolap ve çekmece sisteminde birinci sınıf paslanmaz kulplar bulunmaktadır. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Alet – Bohça Arabası

MODEL ER-1300 / ER-1303

Ameliyathane ve tüm hijyenik bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 Kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullanıcı tarafı hariç diğer yüzeylerde malzeme düşmesini önlemek için bariyer bulunmaktadır. Masada 4 adet 3600 dönen teker bulunmaktadır. İkisi frenlidir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Alet – Bohça Arabası Çekmeceli

MODEL ER-1275 / ER-1278

Ameliyathane ve tüm hijyenik bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 Kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullanıcı tarafı hariç diğer yüzeylerde malzeme düşmesini önlemek için bariyer bulunmaktadır. Bir adet çekmecesi mevcuttur. Çekmece sisteminde kullanılan teskopik ray sistemi ile çekmece tamamen açılabilmekte ve temizlenebilmesi için yerinden sökülüp çıkartılabilir özelliktedir. Masada 4 adet 3600 dönen teker bulunmaktadır. İkisi frenlidir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Alet – Bohça Arabası Çekmeceli

MODEL ER-1375

Sterilizasyon merkezlerinde konteyner ve tel sepet taşımak için tasarlanmıştır. Masa AISI 304 Kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. (3+6+6) Toplam 15 konteyner kapasitelidir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Kapalı Transfer Arabası

MODEL ER-1450

Sterilizasyon merkezlerinde kirli ve sisteril bölüm arasında konteyner ve malzeme taşımak için tasarlanmıştır. Araba AISI 304 Kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kapak sistemi sayesinde steril malzemeler güvenle steril depoya taşınabilmektedir. 4 Adet 3600 dönebilen teker bulunmaktadır, ikisi frenlidir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

EVYELER

Doktor El Yıkama Evyesi – Fotosel ve Dizden Kumandalı

MODEL ER-1075

Ameliyathanelerde ve steril bölgelere geçiş yapılan ünitelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Hastane kapasitesine göre tekli, ikili, üçlü ya da daha yüksek el yıkama kapasiteli olarak üretilebilmektedir. Su ve sabun kumandaları birbirinden bağımsızdır. Kumanda sistemi fotosel ve dizden kumanda ile çalışır. Normal tezgah şeklinde veya duvara monte edilebilecek şekilde üretilebilmektedir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Cerrahi Alet Yıkama Evyesi

MODEL ER-1125/ ER-1144

Sterilizasyon ünitelerinde, Yıkama / Dezenfeksiyon bölümlerinde ve her türlü yıkama bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yıkama bankosu sterilizasyon merkezinin kapasitesine göre tek, çift ve üç evyeli olarak imal edilmektedir. Bankonun yüksekliği ve terazisini ayarlamaya yarayan 4 adet rotil ayak bulunmaktadır. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp üretimi yapılmaktadır.

MASALAR

Çalışma Masası Dolaplı

MODEL ER-1150 / ER-1154

Ameliyathane ve müdahale odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Masada 4 adet çekmece bulunmaktadır. Kullanılan teleskopik ray sistemi ile çekmece tamamen açılabilmekte ve temizlenebilmesi için yerinden sökülüp takılabilir özelliktedir. Masada kolayca açılıp kapanan kayar kapak sistemine sahip dolap bölümü bulunmaktadır. Masanın yüksekliğini ve terazisini ayarlamaya yarayan 4 adet ayak bulunmaktadır. Paslanmaz ve birinci kalite ayaklar kullanılmaktadır. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Paketleme Masası

MODEL ER-1325 / ER-1328

Ameliyathane ve tüm hijyenik bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 Kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullanıcı taraf hariç diğer yüzeylerde malzeme düşmesini önlemek için bariyer bulunmaktadır. Masada dört adet 3600 dönen teker bulunmaktadır. İkisi frenlidir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Paketleme Masası

MODEL ER-1175 / ER-1182

Sterilizasyon ünitelerinde paketleme bölümlerinde ve hijyenik ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 Kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Masada 4 adet 3600 dönen teker bulunmaktadır. Masanın istendiğinde sabitlenebilmesi için iki tekerinde fren sistemi mevcuttur. Çarpmalara karşı duvar, kapı ve diğer yüzeylerde tahribat yapmaması için masanın dört köşesinde lastik tamponlar bulunmaktadır. Opsiyonel olarak çalışma tablası ve rafları plastik kaplamalı ahşap malzemelerden imal edilmektedir. Opsiyonel olarak çekmece ve priz grubu eklenebilmektedir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Işıklı Masa

MODEL ER-1200 / ER-1205

Tekstil malzemeleri kontrolünde ve katlanmasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masa AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üst tablada sökülebilir ve ışığı geçiren pleksiglas malzemeden yapılmıştır. Masanın içinde bulunan lambalar sayesinde üst tabla aydınlatılmaktadır. Açma kapama düğmesi sayesinde lambalar istenildiğinde açılabilmektedir. Tekstil malzeme katlama masası 4 adet 3600 dönen teker bulunmaktadır. Masanın istendiğinde sabitlenebilmesi için 2 tekerinde fren sistemin mevcuttur. Opsiyonel olarak çalışma tablası ve rafları plastik kaplamalı ahşap malzemeden imal edilmektedir. Müşteri isteği üzerine farklı modeller tasarlanıp imalat yapılmaktadır.

Ay Masa

MODEL ER-1475

Ameliyathane ve müdahale odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Standart dışında istenilen ölçüde özel imalat yapılmaktadır.

Ay Masa

MODEL ER-1550

Ameliyathane, steril depo ve diğer ünitelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AISI 304 kalite 18/8 CrNi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Portatif özellikte olup üç, dört veya beş katlı biçimde montajı yapılabilmektedir.

Titreşim Önleyici Masa

Hassas cihazların ve deneylerin titreşimden izole edilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Her türlü titreşim ağır granit tabla ve paslanmaz çelik gövde tarafından bertaraf edilmektedir. Üründe dikey ve yatay titreşim izolasyonu sağlanmıştır.

Ürünlerimize ait validasyon hizmetleri, Alman akredite kuruluşu Hygcen GmbH firması tarafından yapılmaktadır.