Hakkımızda

Mediprime Company Sağlık hizmetleri A.Ş 15 yıllık sektör tecrübesi olan girişimciler tarafından yeni marka ve tedavi yöntemlerini bir arada sunmak adına 2019 yılında kurulmuştur.

Satış ve satış sonrası hizmet konularında mükemmeli hedefleyen firmamız, ISO 9001 kalite standartlarında hizmet sunmak adına uluslar arası kalite kuruluşu tarafından belgelendirilmiştir ve sürekli denetime tabidir.

Türkiye distribitörlüğünü yaptığı ürünler, AB ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım müsaadesi olan CE belgesi, FDA onayı ve T.C. Sağlık Bakanlığı onayına sahiptir. sahiptir. Firmamız tüm dünyada yapılan tıbbi klinik çalışmaları ve fuarları yakından takip ederek yeni tedavi yöntemlerini tüm insanların hizmetine en iyi şekilde sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Tüm Tükiye’de kurulan bayii ve teknik personel ağı ile 7/24 hizmet esasında hastalarımızın ihtiyacı olan tedaviye ulaşmasını sağlamak bizler için gurur vericidir.

VİZYONUMUZ

Alanında profesyonel çalışanlarımız ile birlikte tüm dünyada yapılan klinik çalışmalar ve yeni tedavi yöntemlerini yakından takip edip gelişmesine katkıda bulunarak, etik ve bilimsellikten ödün vermeden hastalarımızın hizmetine sunan öncü ve yenilikçi firma olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Nadir ve kritik hastalıklarda tüm insanların yenilikçi ve doğru tedaviye ulaşmasını sağlayarak daha sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

  • Güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir.
  • Etik değerlere bağımlıyız
  • Empati yaparız
  • Mükemmeli hedefleriz.
  • Akıl ve bilgiye bağımlıyız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dünya kalite standartları esas alınarak hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı ölçme ve iyileştirme tekniklerini aktif şekilde kullanarak sürekli eğitim ile yenilik ve gelişimi desteleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak.